Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSЧетверг, 28.03.2024, 18:48

Наші досягнення 2016-2017 навчального року

21 січня 2017 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. В якій взяли участь учні 8-11 класів з усієї Донецької області. Змагання були дуже напруженими. Діти аналізували документальні джерела, писали есе, розгадували історичні кросворди. Представником нашого Навчально-виховного комплексу "Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" був учень 8-го класу Чуфицький Єгор, який ще на ІІ (міський) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії показав високий рівень знань тазайняв ІІ місце серед учнів міста.
Підготувала учня до ІІ (міський) та ІІІ (обласний) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади учитель з історії та правознавства, зауч з виховної роботи Криворучко Світлана Анатоліївна.
Вітаємо нашого переможця і бажаємо в подальшому перемог.

"Учитель року" - це конкурс професійноїмайстерності і свято вчительської душі. У цьому навчальному році на протязі жовтня-грудня проходила боротьба на звання кращого вчителя у різних номінаціях, у тому числі "Музичного мистецтва", де прийняв участь наш вчитель Цибульник Сергій Валентинович. За багато років своєї педагогічної кар'єри, він показав себе, як вчитель, який став для учнів рідною людиною. Його уроки завжди проходять цікаво, захоплююче та креативно. Сергій Валентинович застосовує інноваційні технології на своїх заняттях. Його учні неодноразово посідали призові місця на конкурсах різного рівня. Ми вітаємо нашого колегу Цибульника Сергія Валентиновича із зайнятим ІІ місцем в обласному турі конкурсу "Вчитель року - 2017" у номініції "Музичне мистецтво". Зичимо натхненняу роботі, та нових перемог.

Протягом листопада-грудня 2016 року відбулись ІІ (міський) етап Всеукраїнських предметних олімпіад. Учні нашого Навчально-виховного комплексу "Костянтинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" прийняли активну участь і посіли такі місця:

Тимофєєв Семен – 9 клас – інформатика (вчитель Дженкова А.М.) – І місце;

Томко Тадей – 9 клас – економіка (вчитель Курицина Л.М.) – ІІ місце;

Чуфицький Єгор – 8 клас – історія України (вчитель Криворучко С.А.) – ІІ місце;

Захарова Анастасія – 8 клас – зарубіжна література (вчитель Сафронова Н.М.) – І місце;

Чуфицький Єгор – 8 клас – біологія (вчитель Бондаренко Є.Б.) – ІІІ місце;

Чуфицький Єгор – 8 клас – англійська мова (вчитель Кузнецова В.Є.) – І місце.

Вітаємо наших переможців і учасників ІІ (міський) етапу Всеукраїнських олімпіад бажаємо їм натхненної праці та великих досягнень у навчанні.

Аналіз участі у конкурсі за 5 років

Аналіз участі у олімпіадах за 5 років