Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПятница, 19.04.2024, 10:19

Науменко

фото в разработке

НАУМЕНКО

Наталія Василівна

вчитель початкових класів

Навчально-виховного комплексу

"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

В 1989 році закінчила Красноармійське педагогічне училище .

В 1994 році закінчила Слов‘янський педагогічний інститут за спеціальністю "Педагогіка та методика початкового навчання”

Присвоєно кваліфікацію спеціаліста "Вчителя початкових класів”.

В березні 2010 року підвищувала кваліфікацію за денною формою навчання для категорії вчителів початкових класів за темою: "Розвиток критичного мислення на уроках різних предметів у початковій школі"

Тема, над якою працюю як вчитель: "Використання ІКТ як дидактичного засобу навчання".

Навчатися вчитися - значить навчити дитину грамотно орієнтуватися в потоці різноманітної  інформації й самостійно добувати необхідну інформацію, сформувати в дитині  прагнення до продовження освіти й розуміння її необхідності й значимості для власного становлення, встигати в ногу із часом та використовувати досягнення науково - технічного прогресу для саморозвитку й самовдосконалення.