Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВторник, 19.03.2024, 07:43

English

15.03.2016 учні 5 – 8 класів зібралися за круглим столом під назвою «Важливість англійської мови в житті сучасного суспільства» в рамках проведення РОКУ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ в Україні. До уваги учнів було представлено багато цікавих відеоматеріалів з теми, у тому числі матеріали всеукраїнської програми з популяризації та вивчення іноземних мов «Україна speaking». Діти дізналися про діяльність ініціативи громадської організації Global Office – GoGlobal в Україні. Було озвучено багато цікавих фактів про англійську мову, які не зустріти на сторінках шкільних підручників. Після обговорень ні в кого не залишилося й сумніву щодо необхідності та важливості вивчення англійської мови в умовах сьогодення.

18 квітня 2016 року на базі бібліотеки НВК для всіх бажаючих поглиблено вивчати англійську мову було проведено День інформації. Діти мали можливість ознайомитися з базою посібників, словників, довідкових матеріалів для вивчення англійської мови, які є в наявності не тільки в шкільній бібліотеці, а й за її межами. Окрім того учні отримали інформацію про безкоштовно доступні інтернет-ресурси, які стануть у нагоді для всіх бажаючих вивчати мову самостійно, поглиблено. Учні були проінформовані про діяльність Британської Ради в Україні, про навчальні матеріали, представлені  на офіційному сайті British Council Ukraine, про міжнародні стандарти вивчення англійської, рівні володіння іноземними мовами та міжнародні іспити.

22 квітня усі бажаючі учні 1-7 класів із задоволенням переглядали мультфільми англійською мовою: “Pinocchio”, “The Gingerbread Man”, “Rapunzel” та інші, після чого обговорювали їх. Наявність субтитрів англійською мовою допомагала дітям краще зрозуміти зміст.

З 16 по 23 травня учні НВК за бажанням взяли участь у заочному конкурсі есе «I Love My Motherland Ukraine». Метою заходу було не тільки розвиток навичок писемного мовлення, але й виховання почуття патріотизму, гордості за свою Батьківщину.

В Україні вже стало доброю традицією у травні святкувати День Європи, а у вересні – День міжкультурного діалогу. В умовах сучасного суспільства, коли наша держава вже впевнено стоїть на шляху євроінтеграції та має на меті вступити до Європейського Союзу, це більш ніж актуально. З метою формування в учнів загальноєвропейських цінностей, поглиблення їх знань про ЄС, розвитку толерантності, популяризації вивчення європейських мов з учнями 8 – 9 класів було проведено вікторину «Я – ЄВРОПЕЄЦЬ!». Діти продемонстрували непогані знання з теми та дізналися багато цікавих фактів про життя країн-членів ЄС.

07.11.2016 у 7 класі пройшов тематичний урок до свята Хелловін, яке в цьому році святкували під час осінніх канікул. Діти більше дізналися про історію виникнення цього свята та традиції, пов’язані з ним.

Хендмейд зараз у тренді. Чого тільки не виготовляється сьогодні власноруч! Що може бути краще за вітальну листівку, виготовлену своїми руками? 22.12. учні початкових класів НВК із задоволенням і креативністю долучилися до цієї справи, підготувавши чудові листівочки до новорічних свят для батьків.

Поезія – це прекрасно! В цьому впевнені й учні НВК. 28.12. на конкурсі на кращого виконавця віршів «Winter Holidays» діти майстерно декламували віршики святкової тематики, змагаючись за звання «Кращий виконавець». Всі діти дуже добре підготувалися, тому перемогу отримала дружба.