Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПятница, 19.04.2024, 15:38

Зинченко

фото в разработке

ШКІЛЬНИЙ ПСИХОЛОГ

БОВКУН

Наталія Володимирівна

Навчально-виховного комплексу

"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Закінчила   Краматорський  Економіко-гуманітарний інститут.
Освіта: магістр з психології,  психолог- викладач  вищого навчального закладу.
У фахових виданнях з психологіїї має друковані статі.  Поглиблено працює над проблемами:
1.    Психологічні аспекти щодо створення оптимальних  та соціально-педагогічних умов у період адаптації учнів».
2.    Система роботи  практичного психолога ЗНЗ з обдарованими учнями.
У 2010 році закінчила офіційний тренінг за міжнародною програмою «Молодь на роздоріжжі»:  має сертифікат № 1274 від 6.02.10 про проходження офіційного тренінгу "Молодь на раздоріжжі»,  2011-  пройшла навчання з підготовки підготовки обласних педагогів- тренерів курсу « Я-моє здоров’я-моє життя», що реалізується в рамках Програми « Сприяння просвітницький роботі»рівний-рівному» щодо здорового способу життя серед молоді України».
Педагогічне кредо:
«Возьмите чашу терпения, влейте туда полное сердце любви, бросьте две пригоршни щедрости, плесните туда же юмора, посыпьте добротой, добавьте как можно больше веры и все это хорошенько перемешайте. потом намажьте на кусок отпущенной вам жизни и предлагайте всем, кого встретите на своем пути...!»

Персональний сайт