Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПятница, 29.03.2024, 15:55

Cпеліо кімната

Медична сестра

Костянтинівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

ГРЕЧУХА Наталія Олександрівна

проводить з учнями оздоровчи сеанси в спеліо-кімнаті

Спеліо кімната - джерело здоров'я

Соляна кімната - це повноцінна імітація природної соляної печери з властивим їй мікрокліматом, що відтворює морське повітря.

Соляна кімната призначена для оздоровлення, омолоджування і релаксації в умовах комфортного і вишуканого дизайну приміщення у поєднанні з корисним мікрокліматом. Стіни соляної кімнати викладені блоками з морської солі.

У наш час престижним стало встановлювати соляні кімнати в WELLNESS і SPA - центрах, готельний - туристичних і оздоровчих комплексах, в салонах краси (соляні масажні кабінети), дитячих садах, школах. У приватних будинках соляна кімната стає прекрасним доповненням до бассейно - банному комплексу.

Відвідування соляної кімнати в течії 10-15 сеансів (1 сеанс - 40-50 хвилин) по оздоровчій дії рівноцінно відпочинку на морі або в горах.

Результат оздоровчої дії соляної кімнати :
- підвищення загального імунітету організму до респіраторних захворювань
- лікування бронхильной астми, хронічних бронхітів і інших бронхо-легочных захворювань
- лікування алергічних захворювань
- лікування різних шкірних захворювань (псоріаз, нейродерміти)
- поліпшення обмінних процесів в організмі
- лікування вегето-судинної дистонії,
- підвищення кількості еритроцитів в крові
- зняття стресу, синдрому хронічної втоми, лікування неврозів
- підвищення розумової і фізичної працездатності, статевій функції, поліпшення сну.

Слід зазначити хорошу індивідуальну переносимість методу оздоровлення в соляній кімнаті, а також комфортність і високоефективна позитивна психоемоційна дія на людину. Більше того, соляна кімната може бути використана як кабінет психологічного розвантаження.

Соляна кімната - візитна картка будь-якого елітного закладу.

Наталія Олександрівна проводить інструктаж з дітьми, які будуть лікуватися в спеліо кімнаті

підготовка дітей до лікування- одівання косинок на голову

Розповідь Наталії Олександрівни про користь спеліо кімнати для здоров'я людини
процес лікування у спеліо кімнаті