Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSНеділя, 19.08.2018, 10:45

Вчителі Іноземної мови та літератури (англійської)

ВЧИТЕЛІ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ (АНГЛІЙСЬКА)

КУЗНЕЦОВА

Вікторія  Євгенівна

фото
Закінчила Горлівський державний педагогічний інститут іноземних мов за спеціальністю «Вчитель англійської та німецької мов і зарубіжної літератури».
Педагогічний стаж роботи з 2011 року.
Життєве кредо: "Do as you would be done by!”
Педагогічне кредо: «Не вимагай від дитини того, чого не можеш зробити сам!»
Працює над проблемою "Планування та аналіз навчального процесу з англійської мови у початковій школі”. Має друковані роботи, брала особисту та заочну участь у всеукраїнських науково-практичних конференціях.
Статті: "Федеральные земли Австрии в контексте исторического развития.”, "Концепція кохання в сучасній драматургії (п’єси О.М. Арбузова «Таня», «Иркутская история» та О.В. Вампілова «Прошлым летом в Чулимске», «Прощание в июне»).”, "Основні фонетичні, граматичні та лексичні особливості австрійського варіанту німецької мови”.

ТРОФІМОВА

Катерина  Євгенівна

Закінчила Горлівський державний інститут іноземних мов "Донбаський державний педагогічний університет" за спеціальністю
«Вчитель англійської та німецької мов і зарубіжної літератури».

Життєве кредо: "Якщо хочеш досягти успіху, продовжуй вірити в себе і тоді, коли в тебе вже ніхто не вірить"
Педагогічне кредо: «Вчити дітей так, щоб не соромно було заглянути їм в очі черездекілька років»

Статті: "Лінгвістичні засоби інтерпретації гумору в американській художній літературі."

Дизайн Костянтинівський НВК © 2018