Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПятница, 19.04.2024, 18:46

Вчителі зарубіжної літератури

ВЧИТЕЛІ РОСІЙСІКОЇ МОВИ ТА  ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

СНІДА

Олена Анатоліївна

У 1997 році закінчила Донецький Національний університет (філолог, учитель української мови та літератури).
Спеціаліст І категорії.

Працює над проблемою: «Інтерактивні форми навчання української мови». З 2010 року викладає російську мову та світову літературу. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації з російської мови. Одержала післякурсове завдання «Розвиток стратегічної компетенції учнів засобами використання інтерактивних форм навчання».
У 2011  році її учениця зайняла ІІІ місце в обласному захисті роботи МАН з української мови. Олена Анатоліївна є керівником шкільного методичного об’єднання учителів суспільно-гуманітарного циклу.