Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSСреда, 24.04.2024, 04:08

Олена Євгенівна

вчитель математики

Навчально-виховного комплексу

"Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"

Закінчила Слов’янський державний педагогічний інститут, фізико-математичний факультет за спеціальністю „Математика”. В НВК працює з 1981 року. Адміністративний стаж роботи 11 років. Має вищу кваліфікаційну категорію. Нагороджена Почесною грамотою виконкому Костянтинівської міської ради, міського управління освіти „За добросовісне і творче відношення до справи і активну участь у житті колективу”.
Працює над проблемою „Педагогічне керівництво розвитком обдарованих дітей”.
Мріяла про кар’єру професійної піаністки, музично обдарована, приймала участь у спортивних змаганнях з легкої атлетики, баскетболу, волейболу.
Енергійна, вольова, наполеглива, чесна, не ховається від труднощів, вміє їх стійко долати, цінує в людях добропорядність, відвертість. Своїм професійним кредо вважає слова А.С. Макаренко „Чим більше ми вимагаємо від людини, тим більше ми повинні поважати її”. Життєва позиція – „Будь щасливою людиною, і нехай всі бачать це!”