Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВоскресенье, 19.05.2024, 08:20

Головна » 2020 » Январь » 23 » Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти
Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти

У грудні 2019 року в Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області пройшов освітній тренінг для здобувачів освіти 7 – 8 класів «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти», на якому підготували учнів/учениць медіаторів/медіаторок служб порозуміння для впровадження медіації в закладах освіти за принципом «рівний-рівному».

Медіація є одним з методів вирішення конфлікту. Це метод    вирішення спорів із залученням посередника (медіатора), який допомагає сторонам конфлікту налагодити процес комунікації і проаналізувати конфліктну ситуацію таким чином, щоб вони самі змогли обрати той варіант рішення, який би задовольняв інтереси і потреби усіх учасників конфлікту.

У НВК  відкривається Шкільна Служба Порозуміння (ШСП), до якої входять три педагога - медіатора та 15 учнів – медіаторів, які допоможуть вирішити конфлікти мирним шляхом.

Переглядів: 158 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0
Имя *: