Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВторник, 19.03.2024, 05:39

1 2 3 ... 90 91 »

Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області Оголошує набір учнів до 1 класу на 2022-2023 рік навчання. У зв’ язку з воєнним станом, заяву ви маєте змогу подати на електронну адресу школи. Ми чекаємо Вас і Ваших дітей. Телефон для довідок 0502022615

Категория: | Просмотров: 70 | Добавил:  | Дата: 20.06.2022 | Комментарии (0)

Майбутні десятикласники! Навчально-виховний

комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» оголошує набір до 10 класу на 2022-2023 навчальний рік з технологічним профілем.

З радістю чекаємо на вас у нашій дружній родині.

З питань зарахування звертатися до класного

керівника Сніди Олени Ан ... Читать дальше »

Категория: | Просмотров: 46 | Добавил:  | Дата: 20.06.2022 | Комментарии (0)

20.05.2022 учні Навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області приєдналися до патріотичної акції "Разом до Перемоги".

Категория: | Просмотров: 52 | Добавил:  | Дата: 20.05.2022 | Комментарии (0)

Категория: | Просмотров: 55 | Добавил:  | Дата: 19.05.2022 | Комментарии (0)

19.05.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області учні 5 класу брали участь в інтелектуальній грі «Ерудити». Діти показували свої знання з різних питань, згадали казки, фільми, літературних героїв та авторів творів. Розв’язували незвичайні веселі математичні задачі, були у ролі дешифрувальників. З’ясувалось, що наші учні багато знають, вміють зорієнтуватися у незвичних завданнях, мають гарне логічне мислення! Молодці! Миру всім!

Категория: | Просмотров: 41 | Добавил:  | Дата: 19.05.2022 | Комментарии (0)

19.05.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області пройшли онлайн - заняття «Посмішка – заряд енергії та запорука гарного настрою» для учнів 3 і 4 класів. Ми занурювались у чарівний світ посмішки, визначали як прості речі навколо нас можуть радувати людину і викликати посмішку, складали правила радісного дня. Наприкінці заняття – веселий танець. Сьогодні нам важливо вміти розслаблятися та радуватись простим речам. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 56 | Добавил:  | Дата: 19.05.2022 | Комментарии (0)