Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВоскресенье, 19.05.2024, 08:10

Головна » 2020 » Январь » 22 » Наша країна – квітуча Україна
Наша країна – квітуча Україна

22.01.2020 року в Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області відбулася лінійка до Дня Соборності України. Метою заходу було поглиблення знань учнів про Україну як державу зі своєю історією, культурою, народними звичаями та традиціями; формування почуття єдності українського народу; розвиток соціальної компетентності учнів; виховання толерантного ставлення до соціокультурних надбань українців; виховання відповідальності, товариськості, поваги до думки інших. Завершив лінійку патріотичний флешмоб «Наша країна – квітуча Україна», який зарядив усіх позитивними емоціями та гарним настроєм!

Переглядів: 170 | Додав: sergey_0909 | Рейтинг: 0.0/0
Имя *: