Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонедельник, 06.05.2024, 22:53

22.01 у навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад' Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 7 класу відбувся урок-презентація "День Соборності України". Метою було поглиблення знань учнів про Україну як державу зі своєю історією, культурою, народними звичаями та традиціями; формування почуття належності до українського народу; розвиток соціальної компетентності учнів; розвиток навчальних, творчих здібностей учнів; виховання толерантного ставлення до соціокультурних надбань українців; виховання відповідальності, товариськості, поваги до думки інших.

Категория: | Просмотров: 172 | Добавил:  | Дата: 22.01.2020 | Комментарии (0)

22 січня 2020 року в Навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області до Дня Соборності України в 3-4 класах пройшов усний журнал "Соборність духу, розуму і серця" з метою розширення знань учнів про історію виникнення та святкування Дня Соборності України, прищеплення любові і поваги до історичних та культурних надбань українського народу, інтересу до минулого, формування почуття належності до українського народу.

Категория: | Просмотров: 143 | Добавил:  | Дата: 22.01.2020 | Комментарии (0)

17.01.2020 року учні 11 класу Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області відвідали ХІІІ Олексині читання в ЗЗСО №1. Метою заходу були виховання почуття патріотизму, любові до рідного краю, активної громадянської позиції, національної свідомості. Олекса Тихий – справжній подвижник українського духу. Нам потрібно вчитися у свого земляка силі духу та відданості своїй країні, адже ми – громадяни України.

Категория: | Просмотров: 137 | Добавил:  | Дата: 21.01.2020 | Комментарии (0)

Категория: | Просмотров: 161 | Добавил:  | Дата: 16.01.2020 | Комментарии (0)

Надзвичайно весело з піснями, іграми, колядками та щедрівками пройшло 14 січня в ЗДО-НВК театралізоване дійство «Щедрий вечір в вашій хаті»! Педагоги нашого закладу чудово зіграли ролі та ознайомили малят з українськими традиціями святкування Новорічних свят. Чудова атмосфера та маса вражень нікого не залишили байдужим. Чого тільки вартували щасливі дитячі обличчя, яскраві оченята та щирий сміх наших вихованців!

Категория: | Просмотров: 138 | Добавил:  | Дата: 16.01.2020 | Комментарии (0)

1-6 7-12 ... 529-534 535-540 541-545