Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонедельник, 06.05.2024, 15:35

« 1 2 ... 88 89 90 91 »

23.01.2020р. в НВК «ЗОШ – ДНЗ» між учнями 9 – 11класів відбувся диспут «СНІД – загроза людству», з метою :

- ознайомлення учнів з поняттями СНІД і ВІЛ та їх ознаками;

- сприяння усвідомлення учнями небезпеки, пов’язаної із поширенням СНІД на планеті;

Категория: | Просмотров: 149 | Добавил:  | Дата: 23.01.2020 | Комментарии (0)

Категория: | Просмотров: 128 | Добавил:  | Дата: 23.01.2020 | Комментарии (0)

21.01.2020 року в навчально-виховному закладі «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 5-6 класів відбулася година довіри під назвою «Твоє життя – твій вибір». Метою заходу було формування активного усвідомлення учнями широкого кола своїх можливостей, своєї активної позиції в їх реалізації; ви ... Читать дальше »

Категория: | Просмотров: 149 | Добавил:  | Дата: 23.01.2020 | Комментарии (0)

У грудні 2019 року в Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області пройшов освітній тренінг для здобувачів освіти 7 – 8 класів «Базові навички медіатора/медіаторки служби порозуміння закладу освіти», на якому підготували учнів/учениць медіаторів/медіаторок служб порозуміння для впровадження медіації в закладах освіти за принципом «рівний-рівному».

Медіація є одним з методів вирішення конфлікту. Це метод    вирішення ... Читать дальше »

Категория: | Просмотров: 157 | Добавил:  | Дата: 23.01.2020 | Комментарии (0)

22.01.2020 року в Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області відбулася лінійка до Дня Соборності України. Метою заходу було поглиблення знань учнів про Україну як державу зі своєю історією, культурою, народними звичаями та традиціями; формування почуття єдності українського народу; розвиток соціальної компетентності учнів; виховання толерантного ставлення до соціокультурних надбань українців; виховання відповідальності, товариськості, поваги до думки інших. Завершив лінійку патріотичний флешмоб «Наша країна – квітуча Україна», який зарядив усіх позитивними емоціями та гарним настроєм!

Категория: | Просмотров: 168 | Добавил:  | Дата: 22.01.2020 | Комментарии (0)

22.01.2020р. – в НВК «ЗОШ – ДНЗ» з учнями 9 – 11 класів відбувся відеолекторій до Дня соборності України «День злуки УНР та ЗУНР»

Мета заходу:

Категория: | Просмотров: 181 | Добавил:  | Дата: 22.01.2020 | Комментарии (0)