Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонедельник, 06.05.2024, 17:00

« 1 2 3 4 ... 90 91 »

Учни НВК "ЗОШ-ДНЗ" Константиновской городской ради Донецкой области приєднойться к патриотической акции «Донеччина вишивана» Вишита сорочка - оберіг українського народа, символъ здоров'я, краси та щасливої ​​доли. Вона є из одних яскравих символов культур. Ми шанумо украинские традиции!

Категория: | Просмотров: 61 | Добавил:  | Дата: 19.05.2022 | Комментарии (0)

18.05.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з учнями 9 класу ми провели онлайн Коло «Медіа залежність». Ми з’ясували що таке медіа та як проявляється медіа залежність. Учні відповідали на цікаві питання, ділилися досвідом, давали рекомендації як вийти із медіа залежності та зберігати здоров’я. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 58 | Добавил:  | Дата: 18.05.2022 | Комментарии (0)

16.05.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з учнями 7 і 8 класів проведені заняття «Людина і світ професій». Ми визначали які бувають помилки при виборі професій та як їх запобігти, які професії є актуальними на сьогоднішній день та які критерії слід враховувати при виборі майбутньої професії. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 58 | Добавил:  | Дата: 16.05.2022 | Комментарии (0)

День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня.

16 травня 2022 року в НВК "ЗОШ-ДНЗ" було проведено з учнівською радою АСУМ «круглий» стіл «Забуттю не підлягає».

Педагог-організатор Монастирьова Н.С. розповіла про цей скорботний день та людей, які загинули або постраждали в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

Під час заходу, присутні ... Читать дальше »

Категория: | Просмотров: 55 | Добавил:  | Дата: 16.05.2022 | Комментарии (0)

З метою вшанування пам’яті жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років 16 травня для здобувачів освіти 5-8 класів Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради було проведено годину-реквієм "У жорнах політичних репресій". Головною метою заходу стало вшанування пам’яті жертв Великого терору та донесення до учнів об’єктивної інформації про злочини, вчинені у XX ст. комуністичним режимом на території України.

Категория: | Просмотров: 52 | Добавил:  | Дата: 16.05.2022 | Комментарии (0)

Інтенсив-сесія “Родина, рід-святі слова” до Міжнародного дня  ... Читать дальше »

Категория: | Просмотров: 53 | Добавил:  | Дата: 15.05.2022 | Комментарии (0)