Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВоскресенье, 19.05.2024, 11:08

« 1 2 ... 87 88 89 90 91 »

З метою вшанування пам'яті жертв Голокосту в 3-4 класах Навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області пройшов тематичний урок "Свіча Голокосту не згасне". Під час заходу діти розкрили події, пов'язані з великими людськими втратами, висловили власну думку, щодо Голокосту, переглянули документальні фотографії, зачитали фрагменти спогадів тих, хто вижив у страшній трагедії. Також діти зробили колаж пам'яті жертв Голокосту.

Категория: | Просмотров: 132 | Добавил:  | Дата: 27.01.2020 | Комментарии (0)

З 20 січня 2020 року по 24 січня 2020 року в Навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області проходив тиждень фізичної культури та основ здоров'я. По плану тижня проводилися години спілкування "Я за здоровий спосіб життя",  конкурс малюнків "Спорт - це здоров'я", конкурс плакатів "Спортивне життя класу". Змагання з волейболу, переможці 11 клас. Конкурс "Степ-марафон" І місце - 11 клас, ІІ місце- 5 клас.

Категория: | Просмотров: 211 | Добавил:  | Дата: 24.01.2020 | Комментарии (0)

24 січня 2020 року у навчально-виховному комплексі" Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 7 класу відбувся урок-реквієм "Голокост-страшні події нашої історії". Метою було познайомити учнів з темою Голокост, як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей;виховувати почуття гуманності та сприяти формуванню толерантності у міжнаціональних відносинах. ... Читать дальше »
Категория: | Просмотров: 155 | Добавил:  | Дата: 24.01.2020 | Комментарии (0)

24.01.2020 року в Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 11 класу проведено історичний екскурс «Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту». Метою заходу були поширення знань школярів про Голокост як безпрецедентне явище в історії XX ст.; формування толерантності у міжнаціональних відносинах, активної громадянської позиції на основі визнання прав і свобод людини; виховання п ... Читать дальше »

Категория: | Просмотров: 164 | Добавил:  | Дата: 24.01.2020 | Комментарии (0)

24.01.2020 року в навчально-виховному закладі «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області учні 9-11 класів стали учасниками години-спомину "Голокост. Як це було?" до Міжнародного дня пам'яті жертв Голокосту, що відзначається 27 січня.

Мета заходу:поглибити знання учнів про трагічні події 1933-1945 років, розкривши суть поняття "голокост", виховувати толерантність, патріотизм, бажання вдосконалювати знання з історії.

Категория: | Просмотров: 174 | Добавил:  | Дата: 24.01.2020 | Комментарии (0)

23 січня 2020 року учні 1-2 класів НВК "ЗОШ-ДНЗ" провели інформхвилинку "100річчя Української революції" з метою вшанування традицій боротьби за незалежність та соборність України і військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов'язаних з визвольною боротьбою початку ХХ століття та утвердження української державності у формі Української Народної Республіки, Української держави; формування громодянської, історичної та національної свідомості школярів, активної громодянської позиції та почуття патріотизму.

Категория: | Просмотров: 133 | Добавил:  | Дата: 23.01.2020 | Комментарии (0)