Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSПонедельник, 06.05.2024, 14:59

« 1 2 3 4 5 ... 90 91 »

13 травня 2022 у 9 класі НВК «ЗОШ-ДНЗ» було переглянуто фільм з подальшим обговоренням «Реабілітовані історією» до вшанування пам’яті жертв політичних репресій. Головною метою заходу стало донесення до учнів об’єктивної інформації про злочини, вчинені в ХХ столітті на території України.

Категория: | Просмотров: 47 | Добавил:  | Дата: 13.05.2022 | Комментарии (0)

13.05.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з учнями 6 класу проведено онлайн Коло «Медіа залежність». Ми з’ясували що таке залежність від медіа і як можна з нею впоратись, ділилися власним досвідом, надихались позитивом. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 48 | Добавил:  | Дата: 13.05.2022 | Комментарии (0)

12.05.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області пройшло заняття для учнів 1 і 2 класів «Посмішка – заряд енергії та запорука гарного настрою». На занятті діти з’ясовували як народжується посмішка, перетворювались у морські хвилі, спілкувалися із феєю та складали правила гарного настрою. Також ми сьогодні танцювали! Дуже важливо підтримувати гарний настрій та спокійний стан. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 56 | Добавил:  | Дата: 12.05.2022 | Комментарии (0)

Категория: | Просмотров: 68 | Добавил:  | Дата: 12.05.2022 | Комментарии (0)

З метою виховання патріотизму, вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму учні 5 класу взяли участь у флешмобі "Ніколи знову", присвяченому Дню пам'яті та примирення.

Категория: | Просмотров: 79 | Добавил:  | Дата: 10.05.2022 | Комментарии (7)

Категория: | Просмотров: 58 | Добавил:  | Дата: 09.05.2022 | Комментарии (0)