Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВоскресенье, 19.05.2024, 11:20

« 1 2 3 4 5 6 ... 90 91 »

09.05.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з учнями 7 та 8 класів проведені онлайн Кола «Медіа залежність». Ми з’ясували що таке медіа та як проявляється медіа залежність. Також діти ділилися власним досвідом як не застрягти у соціальних мережах та корисно використовувати свій час. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 51 | Добавил:  | Дата: 09.05.2022 | Комментарии (0)

9.05.2022 для здобувачів освіти 6 та 7 класів Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради відбувся захід, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя від 50 до 85 мільйонів людей в усьому світі. Учням була запропонована kahoot-вікторина, яка допомогла нагадати причини та наслідки Другої Світової Війни. Сьогодні ми схиляємо голови перед тими, хто загинув на полях битв і в таборах смерті, в містах і селах. Усі ми в неоплатному боргу перед полеглими у справедливій боротьбі за свободу та гідність людини.

Категория: | Просмотров: 44 | Добавил:  | Дата: 09.05.2022 | Комментарии (0)

9.05.2022 для здобувачів освіти 6 та 7 класів Навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради відбувся захід, присвячений Дню Європи. Нині, як ніколи, важливо формувати розуміння того, що наша держава належить до європейського спільного дому.На meet-конференції учні проаналізували Європейські цінності та прийшли до висновку, що головна мета Європейського Союзу – захищати ці цінності в Європі та сприяти миру та добробуту громадян країн-членів.

Категория: | Просмотров: 48 | Добавил:  | Дата: 09.05.2022 | Комментарии (0)

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами замаїться земля, теплий весняний вітер приносить до нас Свято Матері. Любов материнська не знає кордонів, страху, сумнівів. Вона очищає нас, зігріває, зупиняє перед безоднею.           Якщо говорити між нами,      То все починається з мами.    І казочка перша у світі,                І сонячна подорож в літо.           Найперші легенькі сніжинки    І сяюче диво - ялинка.                Від мами - і літери, й слово,       І зроблена разом обнова...        Якщо говорити між нами,          То все починається з мами.      Прийміть від ... Читать дальше »

Категория: | Просмотров: 53 | Добавил:  | Дата: 08.05.2022 | Комментарии (0)

Категория: | Просмотров: 47 | Добавил:  | Дата: 04.05.2022 | Комментарии (0)

02.05.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з учнями 8 класу ми поглиблювали свої знання з відновлення свого емоційного стану, як поводити себе у стресовій ситуації, ділилися власним досвідом, покращували собі настрій. У сьогоднішній неспокійній ситуації важливо мати підтримку один одного. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 57 | Добавил:  | Дата: 02.05.2022 | Комментарии (0)