Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВоскресенье, 19.05.2024, 07:15

« 1 2 ... 86 87 88 89 90 91 »

28.01.20 у навчально-виховному комплексі "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"Костянтинівської міської ради Донецької області для учнів 7-8 класу відбувся захід- літературні композиції "Герої Крут-для нащадків взірець". Метою було розкрити суть , причини трагедії під Крутами ,  її значення, виховувати в учнів інтерес і повагу до історичного минулого своєї країни , до тривожного сьогодення, вчити шанувати  борців за волю і незалежність України.

< ... Читать дальше »

Категория: | Просмотров: 143 | Добавил:  | Дата: 28.01.2020 | Комментарии (0)

Гірко плаче Україна і тяжко ридає,

своїх синів, що померли, сльозами вмиває.

Плаче ненька - Україна, плаче кожна мати,

Категория: | Просмотров: 172 | Добавил:  | Дата: 28.01.2020 | Комментарии (0)

28.01.2020 з учнями 9-11 класів проведено годину-спомин "Ми пам'ятаємо". Мета: поглиблення знань з історії України; формування почуття патріотизму, любові до Батьківщини, інтересу до історії, героїчного минулого свого народу; розвиток мотивації до захисту Вітчизни на прикладі подвигу однолітків.

Категория: | Просмотров: 149 | Добавил:  | Дата: 28.01.2020 | Комментарии (0)

Категория: | Просмотров: 156 | Добавил:  | Дата: 27.01.2020 | Комментарии (0)

27 січня 2020 року в 5-6 класах НВК відбувся урок-реквієм "Пам'яті героїв Крут" з метою вшанування пам'яті національних героїв.

Категория: | Просмотров: 151 | Добавил:  | Дата: 27.01.2020 | Комментарии (0)

Український народ щорічно, 22 січня, святкує День Соборності України. Це величне свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, що у нас одна - єдина держава і ми - єдиний український народ!

Саме цій знаменній події присвячений урок - навігація «Соборність – свято єднання України», який був проведений з учнями 6-го класу НВК (класний керівник Куріцина Л.М.). Захід розпочався Гімном України. Бібліотекар Жорткіна А.М. розповіла присутнім про історичний шлях українського народу до незалежної соборної держави, про подію, про яку мріяли покоління українських патріотів. Учні з з ... Читать дальше »

Категория: | Просмотров: 168 | Добавил:  | Дата: 27.01.2020 | Комментарии (0)