Головна | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід | RSSВоскресенье, 19.05.2024, 10:13

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 90 91 »

29.04.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області пройшло онлайн - заняття «Долаємо негативні емоції» для учнів 3 і 4 класів. Ми згадали, що емоції бувають позитивними і негативним, вчилися долати негативні емоції, піднімати собі настрій, розслаблятися і робити один одному компліменти! Миру всім!

Категория: | Просмотров: 59 | Добавил:  | Дата: 01.05.2022 | Комментарии (0)

28.04.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області пройшло заняття «Мої емоції і характер» для учнів 1 і 2 класів. Ми малювали незвичайні малюнки, літали як пташки, спілкувалися один з одним. Хоча ми всі знаходимось у даний час в різних містах, але важливо відчувати, що ми – єдина дружна команда. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 55 | Добавил:  | Дата: 01.05.2022 | Комментарии (0)

В умовах воєнного стану найголовніше – зберегти життя та здоров’я кожного українця. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з видавництвом «Ранок» розмістило у відкритому доступі книжку «Мінна безпека не без ПЕКа», яку важливо прочитати батькам разом із дітьми.

Посібник у форматі коміксу роз‘яснює дитині основні правила поведінки з вибухонебезпечними предметами. Правильні дії головних героїв у ситуаціях, пов’язаних із мінами чи вибухонебезпечними предметами, стануть взірцем для наслідування.

Завантажити видання можна безкош ... Читать дальше »

Категория: | Просмотров: 61 | Добавил:  | Дата: 22.04.2022 | Комментарии (0)

18.04.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з учнями 7 - 8 класів ми провели заняття, на якому робили глибокий релакс для зняття м’язових затисків і напруги, опановували прийоми розслаблення. Дуже важливо підтримувати свій фізичний та психоемоційний стан у нормі. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 59 | Добавил:  | Дата: 20.04.2022 | Комментарии (0)

15.04.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з учнями 5 класу ми вчилися поводити себе обережно, звільнялися від страхів та нічних кошмарів, за допомогою релаксації знімали напругу і наповнювались силою та енергією, позитивними думками. Дуже важливо у даний час підтримувати своє здоров’я у нормі. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 51 | Добавил:  | Дата: 17.04.2022 | Комментарии (0)

15.04.2022 у Навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Костянтинівської міської ради Донецької області з учнями 11 класу проведено заняття – медитація для підтримки психоемоційного стану у нормі. У сьогоднішніх неспокійних умовах важливо піклуватися про своє як фізичне, так і психічне здоров’я. Миру всім!

Категория: | Просмотров: 60 | Добавил:  | Дата: 17.04.2022 | Комментарии (0)